Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 18:01
Obiektywny, ty nawet do rozmowy z osłem się nie nadajesz. Zaraz obrażasz się za prawdę. Spojrz na swoje odpowiedzi i zastanów się nad swoim poziomem "inteligencji". Prawda czasami boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo popieram wypowiedz Marty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywny, ty nawet do rozmowy z osłem się nie nadajesz. Zaraz obrażasz się za prawdę. Spojrz na swoje odpowiedzi i zastanów się nad swoim poziomem "inteligencji". Prawda czasami boli.
Właśnie czytam, jak zabolała was prawda o was samych. Prawdę o sobie znam nie od dziś i nie wstydzę się jej. W każdej sytuacji, nawet rodzinie czy przyjaciołom, mówię prawdę w oczy, nawet jeśli jest bolesna. Polecam tobie i wam chwilę refleksji nad sobą. Poczytajcie swoje własne wpisy. I nie chodzi mi tu tylko o styl czy ortografię. Poziomu bezinteresownego chamstwa, arogancji i nienawiści nie powstydziłby się najgorszy menel. A wszyscy przecież uważają, że zaliczają się do ludzi kulturalnych i wykształconych, że są w porządku, że tak można, że tak wypada. I to jest groźne. I nad tym boleję. I temu się zawsze przeciwstawiam - bez względu na to, kto znajduje się po drugiej stronie "barykady". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do stylu, może wyjaśnisz co to jest "bezinteresowne chamstwo"?  i dlaczego sądzisz, że menel jest arogancki i pełny nienawiści? Może miałaś w przeszłości jakieś doświadczenie z alkoholikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do stylu, może wyjaśnisz co to jest "bezinteresowne chamstwo"?  i dlaczego sądzisz, że menel jest arogancki i pełny nienawiści? Może miałaś w przeszłości jakieś doświadczenie z alkoholikiem?
Tobie już nic nie pomoże. Tylko na to cię stać - na inwektywy, łapanie za słowa. Nie umiesz nawet czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można być dyrektorem, czemu nie, ale spółki jednoosobowej, magazynu. Ale nie placówki opiekuńczo-wychowawczej. Rozumiesz tępy gościu?? A poza tym to forum to nie pudelek. To magiel jak to ktoś już trafnie określił.
  Bez obrazania gosciu bo jeszcze ci sie krzywda kiedys stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,obiektywny" - zejdź z tego forum, bo tu nie pasujesz, a twoje płytkie, kościółkowe ,,mądrości" zostaw dla sobie podobnych. Jak ludzie chcą mówić, to mówią- od tego jest forum. Mnie akurat pani jola p. guzik obchodzi, ale takie komentarze jak twoje to już tak. Refleksji nad sobą ci nie polecam, bo cie na nią i tak nie stać. tobie podobni są zawsze przekonani o swojej nieomylności, mądrości. Wszystkich, którzy myślą inaczej traktujecie jak wrogów i zdrajców. zapisz sie na jakieś forum parafialne- jeśli takowe istnieją- tam zabłyśniesz z pewnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,obiektywny" - zejdź z tego forum, bo tu nie pasujesz, a twoje płytkie, kościółkowe ,,mądrości" zostaw dla sobie podobnych. Jak ludzie chcą mówić, to mówią- od tego jest forum. Mnie akurat pani jola p. guzik obchodzi, ale takie komentarze jak twoje to już tak. Refleksji nad sobą ci nie polecam, bo cie na nią i tak nie stać. tobie podobni są zawsze przekonani o swojej nieomylności, mądrości. Wszystkich, którzy myślą inaczej traktujecie jak wrogów i zdrajców. zapisz sie na jakieś forum parafialne- jeśli takowe istnieją- tam zabłyśniesz z pewnością.
Kretyni jednak istnieją na tym świecie. Niestety, w Świdniku też. Twój post mnie o tym przekonał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze  ze zamiast skupic sie nad problemem pani Jolanty  to  djecie sobie  ulzyc emocjom  , :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje  problemem jest  dyrektorka  ktorej nigdy niema w przedszkolu godziny dla interesantow ma zajete zajeciami z dziecmi nie da sie nic załatwic  , Godz 7,00 dyrektora niema  ---- 8,00  dyrektora niema ----9,00 dyrektora niema  pytanie w kancelarji  tak bedzie pani dyrektor o ktorej ????  i  od nowa  --- 10,00 dyrektora niema  --- 11,00 dyrektora niema  ---11,30 dyrektor sie pojawia i  wychodzi do urzedu  i  dalej  nic nie załatwione   tkiedy  mozna sie umowic z panią dyrektor ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze  ze zamiast skupic sie nad problemem pani Jolanty  to  djecie sobie  ulzyc emocjom  , :lol:
nie skupiaj sie za bardzo, bo niedługo na tobie się skupią i to ty będziesz miał problem gościu. A więc dopisz jeszcze parę postów i ulżyj sobie, no dawaj dalej gościu, bez obaw anomim to anonim. No skup sie to jeszcze coś wymyslisz.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie skupiaj sie za bardzo, bo niedługo na tobie się skupią i to ty będziesz miał problem gościu. A więc dopisz jeszcze parę postów i ulżyj sobie, no dawaj dalej gościu, bez obaw anomim to anonim. No skup sie to jeszcze coś wymyslisz.........
cwaniak  ktory sie nie ujawnia  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkiego najlepszego i żeby relacje pomiędzy wami dobrze się układały, żeby nie było powodów do pisania złych opinii o pracownikach oświaty. Czytelnik forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektorka dostała nagrodę z okazji święta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, po znajomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co  pracują to nie dostają   ale Jolka musi dostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie miałam na myśli Jolki tylko Beatkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza  była moja Ukochana Pani Dyrektor Bożenka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niewien jak można byc nauczycielem (dyrektorem) i  nie umieć radzić sobie z dziećmi  moje dziecko jest przedszkolakiem i widze jak  obecna pani dyrektor zajmuje sie  podopiecznymi  tragedja  totalna żenada  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko i wiele innych uwielbiają Panią. Pani Dyrektor proszę się nie przejmować totalną zawiscią tu wypowiadających się ignorantów. Pozdrawiam Panią i cały personel przedszkola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...